🎁 Zachraň box a ušetři se slevovým kódem "zachranbox" 300 Kč!! 🎁

Zachraň box!

 


🎁 Zachraň box a ušetři se slevovým kódem "zachranbox" 300 Kč!! 🎁

 

Vážení zákazníci,

Chceme vás informovat o speciální možnosti, jak zachránit krabici a zároveň ušetřit! V našem sortimentu můžete občas narazit na krabice, které utrpěly drobné poškození, jako je například lehké ťuknutí v rožku. I když se jedná o nepatrné zranění, které nijak nezasahuje do estetiky samotného produktu, nechceme kompromitovat naši standardní kvalitu.

Proto jsme pro vás připravili speciální nabídku: Pokud si zakoupíte krabici s drobným poškozením a použijete slevový kód "zachranbox" při platbě, automaticky vám odečteme 300 Kč z celkové částky nákupu. Tímto způsobem nejenže ušetříte peníze, ale také pomůžete zachránit krabici, která by jinak byla označena jako nevhodná k prodeji za standardní cenu.

Jsme přesvědčeni, že tato iniciativa je v souladu s naším závazkem k poskytování kvalitních produktů a zároveň vám ušetří penízky Takže pokud hledáte skvělý způsob, jak ušetřit peníze a zároveň udělat dobrou věc pro životní prostředí, neváhejte a využijte slevový kód "zachranbox" při vašem dalším nákupu.

Děkujeme za vaši podporu a přejeme vám příjemné nakupování! ♥

 

 

Zpět do obchodu